İlan Verme Sitesi
Reklam

Hakkımızda

Samsun’da Bugün internet haber portalı Karadeniz Bölgesi’nin en kalabalık ili olan Samsun ve çevresinde yaşanan olayları, gelişmeleri takip edebileceğiniz haber sitesidir. Deneyimli yönetim kadrosu, tecrübeli köşe yazarları ile şehir merkezi ve ilçelerde meydana gelen, haber niteliği taşıyan konuların en hızlı yayınlandığı Samsun En İyi Haber Sitesi olarak şehirde büyük bir kesim tarafından takip edilmektedir.

Doğru ve Tarafsız habercilik anlayışından ödün vermeyen, (İHA) İhlas Haber Ajansı – (DHA) Demirören Haber Ajansı – (A.A) Anadolu Ajansı gibi haber ajanslarından aldığı içerik, fotoğraf ve video görüntülerini herhangi bir müdahele de bulunmadan yayınlayarak takipçilerine ulaştıran Samsun’da Bugün, şehirde yaşanan tüm gelişmeleri anlık olarak takip edebilmenize imkan sağlamaktadır.

Samsun Haberleri ve Türkiye‘de yaşanan yerel haberlerinde yayılandığı web sitemizde tecrübeli editörlerimiz haber ajanslarından alınan haberlere editoryal müdahele olmadan yayınlanmasını sağlmaktadır. Şehirde en çok takip edilen Samsun Haber Portalı olarak öne çıkan Samsunda Bugün bünyesinde görevli muhabir ve kameraman arkadaşlarımız belirli aralıklarla şehrin farklı bölgelerinde vatandaşların istek, talep ve şikayetlerini dinlemekte, hazırlanan içeriklerle bunların ilgili birim ve kurumlara ulaşması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Samsun’da Bugün

Samsun il merkezinin yanı sıra; 19 Mayıs, Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent ilçelerinde meydana gelen; Trafik Kazası, Kavga, Cinayet, Yangın gibi Asayiş Haberleri yanı sıra, Ekonomi, Sağlık, İş Dünyası, Spor, Gündem, Son Dakika, Siyaset, Belediye, Hava Durumu, Nöbetçi Eczaneler, Magazin ve şehrin futbol kulübü olan Samsunspor Haberleri hakkında bilgileri takip edebileceğiniz Samsun’da Bugün İnternet Haber Sitesi şehirdeki Samsun Bölge Haberleri ve Samsun Yerel Haberler konusunda bilgi sahibi olmanız için tecrübeli ekibiyle çalışmaktadır.

Samsun Haber Siteleri arasında deneyimli kadrosu ve tecrübeli haber editörleri ile şehirde yaşanan gelişmelerden haberdar olmanız için çalışmalarını sürdüren Samsunda Bugün sitesi içerikleri en hızlı şekilde yayınlayarak takipçilerine güncel haberleri ulaştırmaktadır.

Copyright © 2022 - Destek - BurHOST