İlan Verme Sitesi
Reklam

Künye

İmtiyaz Sahibi
BurHOST


Genel Yayın Yönetmeni
Mustafa ALTIOK

genel@samsundabugun.com.tr


Haber Merkezi


Haber Merkezi & İstihbarat Şefi
Murat ALTIOK

haber@samsundabugun.com.tr


Yazı İşleri
Hilal ÖZDENGİ

yazi@samsundabugun.com.tr


Özel Haberler
Görkem BAYRAKÇI

ozelhaber@samsundabugun.com.tr


Reklam & Sponsorluk
Samsun’da Bugün

reklam@samsundabugun.com.trAltyapı Destek

WHM Bilişim

Dış Haberler
Burak BECEREN

dishaber@samsundabugun.com.tr


Ek Yayınlar
İlker AKYAKA

ekyayin@samsundabugun.com.tr


Görsel
Edanur YENİGÜN

gorsel@samsundabugun.com.tr


Hukuk Danışmanı
AV. Numan SUFRACI

hukuksal@samsundabugun.com.trDomain Sunucu

WHM Hosting

SEO

SEO Fabrika


Samsunda Bugün Haber Editörleri

Haber Editörleri

Editör

Muhammet KORKMAZ

Editör

Efnan SONER

Editör

Nisanur KAPLAMACI

Gece Editörü

Sibel KAYIKÇI


Önemli Bilgilendirme


Samsunda Bugün markasının ve internet haber sitesinin tüm hakları ilgili kurum olan; TPE – (Türk Patent ve Marka Kurumu) tarafından Marka Tescil işlemleri yapılarak koruma altına alınmıştır.

No: 2022 145493 – Ticaret – Hizmet

İlgili Sınıflar : Koruma Altına Alınan Haklar Aşağıda Belirtilmiştir.

38 – Radyo ve televizyon yayın hizmetleri. Haberleşme hizmetleri (internet servisi sağlama hizmetleri dahil). Haber ajansı hizmetleri.

41 – Eğitim ve öğretim hizmetleri. Sempozyum, konferans, kongre ve seminer düzenleme, idare hizmetleri. Spor, kültür ve eğlence hizmetleri (sinema, spor karşılaşmaları, tiyatro, müze, konser gibi kültür ve eğlence etkinlikleri için bilet sağlama hizmetleri dahil). Dergi, kitap, gazete v.b.gibi yayınların basıma hazır hale getirilmesi, okuyucuya ulaştırılmasına ilişkin hizmetler (global iletişim ağları vasıtasıyla anılan hizmetlerin sağlanması da dahil). Film, televizyon ve radyo programları yapım hizmetleri. Haber muhabirliği hizmetleri, foto-muhabirliği hizmetleri. Fotoğrafçılık hizmetleri. Tercüme hizmetleri.

Samsunda Bugün markası ve web sitesi ile ilgi görsel ve isim benzerliği projelerinde hukuki süreç başlatılacaktır.


GİZLİLİK POLİTİKASI

samsundabugun.com.tr haber sitesinin tüm hakları saklıdır. Sitede yer alan; kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları samsundabugun.com.tr‘a aittir. samsundabugun.com.tr sitesinde yer alan bütün içerikler; haberler, makaleler, materyaller, resimler, fotoğraflar, logolar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları kanununca korunmaktadır. Bunlar samsundabugun.com.tr‘un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. samsundabugun.com.tr‘da bulunan tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılmaktadır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan ziyaretçi/kullanıcı/yazarlar sorumludur. samsundabugun.com.tr sitede yayınlanan içeriklerde hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Samsunda Bugün internet haber sitesinde yer alan; haber, video, fotoğraf vb. materyaller anlaşmalı olduğumuz haber ajanslarından alınmaktadır. Otomatik olarak alınan içerikler herhangi bir müdahele olmadan ilgili ajanstan alındığı şekilde yayınlanmaktadır. Haber ve içeriklerde yer alan tüm bilgiler ilgili haber ajansını bağlamaktadır.

Rahatsız edici içeriklerin kaldırılması ya da değiştirilmesi gibi durumlar için içeriklerin sonunda yer alan (KAYNAK) kısmında belirtilen haber ajansından alınmaktadır. Haber ve içerikler konusunda detaylı bilgi için haberleri servis eden; (İHA) İhlas Haber Ajansı – (DHA) Demirören Haber Ajansı – (AA) Anadolu Ajansı haber ajansıyla iletişime geçebilirsiniz.


Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the samsundabugun.com.tr However, sometimes the samsundabugun.com.tr uses third parties to process your information. samsundabugun.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the samsundabugun.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the samsundabugun.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the samsundabugun.com.tr and its services. When you use samsundabugun.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the samsundabugun.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.

www.samsundabugun.com.tr haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. www.samsundabugun.com.tr‘ da yayınlanan diğer haberler ve makaleler ise, kaynak gösterilmek ve www.samsundabugun.com.tr ile ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Yasal Bildirimler

www.samsundabugun.com.tr Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. www.samsundabugun.com.tr adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 SAYILI KANUN Erişim ve Yer sağlayıcıların Yükümlülükleri sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Sitemizde yayınlanan ”Köşe Yazıları” içerikleri ”Köşe Yazarları” tarafından yazılmaktadır. Yazarlar kendi yazılarından sorumludur.

Sitemizde yer alan haber ve içeriklerde itham, hakaret, kişisel bilgi, vb. içerikler yer alıyor ise her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF HAKKI olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, bireyler, meslek birlikleri, firma, şirket, işletme, kurum, kuruluş, ilgili kişi yakınları olmak üzre, içeriğin kaldırılması gibi durumlar için bize bilgi@samsundabugun.com.tr e-mail adresi aracılığı ya da İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İlgili içerik Hukuk Danışmanı personelimizce incelenerek 3 iş günü içerisinde size bilgi verilecektir.

samsundabugun.com.tr web sitesinde yer alan, haber, fotoğraf, video, görüntü vb. materyaller gibi tüm içerikler Türkiye‘de faaliyet gösteren haber ajansları tarafından üretilmekte, tarafımızca bu ajanslardan alınarak herhangi bir editoryal müdahelede bulunulmadan yayınlanmaktadır. Bize ulaşmadan önce yukarıda Önemli Bilgilendirme başlığı altında bulunan içeriği okumanızı tavsiye ederiz.

Copyright © 2022 - Destek - BurHOST