İlan Verme Sitesi
Reklam

İnsan Kaynakları

Samsun’da Bugün ailesi olarak; daima Doğru ve Tarafsız Habercilik anlayışı ile hareket etmekteyiz. Samsun ili ve ilçelerinde meydana gelen olay ve gelişmeleri en hızlı şekilde yayınlamak için tecrübeli ekibimizle çalışmaktayız.

Şehrin nabzını tutan köşe yazarı kadromuz tarafından hazırlanan ve gündemi meşgul eden konular hakkında sürekli olarak görüş ve düşüncelerini paylaştıkları köşe yazıları, bunun yanı sıra sizden gelen istek ve talepler doğrultusunda şikayet ve memnuniyetlerinizi oluşturulan içerik ve makaleler yardımı ile ilgili kurum ve kuruluşlara iletiyoruz.

Samsun’da Bugün Ailesine Katılın

İlgili kurumların; Radyo, Televizyon ya da Haber bölümlerinde eğitim görüyorsunuz ? staj yapmaya mı ihtiyacınız var ? ya da ilgili bölümlerden mezun oldunuz ve çalışmayı mı düşünüyorsunuz ? Samsun’da Bugün ailesine katılmayı tercih edebilirsiniz. Eğitimini aldığınız Medya & İnternet Haberciliği için; Haber Editörü, Kameraman, Muhabir, Görsel Yönetmen vb. profesyonel kişilerle çalışarak, tecrübe kazanmak ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız bilgi@samsundabugun.com.tr e-mail adresine CV dosyanızı gönderebilirsiniz.

Copyright © 2022 - Destek - BurHOST