İlan Verme Sitesi
Reklam

Reklam & İşbirliği

Samsun’da Bugün haber sitesi her gün binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Samsun’da yaşanan tüm gelişmeleri an ben an kullanıcılarına ulaştıran Samsunda Bugün şehirde büyük bir kitleye ulaşmaktadır. Samsun’da faaliyet gösteren bir çok; işyeri/işletme/fabrika/kurum/kuruluş tarafından reklam ve duyuruları için tercih ettikleri Samsun İnternet Haber Sitesi olarak çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürmekteyiz.

Reklam & Sponsorluk

Samsun’da Bugün Haber Sitesi gerek masaüstü bilgisayarlar gerekse, Cep Telefonu, Tablet Bilgisayar, Notebook gibi mobil cihazlarla uyumlu olmak birlikte, iPhone, Android, Huawei cihazlar için özel olarak hazırlanmış Mobil Uygulama çözümleri ile şehirde meydana gelen ve haber niteliği taşıyan içerikleri anlık olarak takipçilerine ulaştırmaktadır.

Samsun’da faaliyet gösteren bir firmanız, işletmeniz var ve tanıtımını yapmak istiyorsanız, ya da size ait yaptığınız bir ürünün reklamını yaparak daha fazla kişiye ulaştırmayı hedefliyorsanız Samsun’da Bugün haber sitemize Sponsor olarak veya Reklam vererek binlerce kişiye kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Sitemize sponsor olmak ya da reklam vermek istiyorsanız İletişim sayfamızda bulunan ilgili bölümden bize ulaşabilirsiniz.

sanalbasin.com üyesidir

Gazeteler

Copyright © 2022 - Destek - BurHOST