İlan Verme Sitesi
Reklam
BurHOST
REKLAM ALANI

19 Mayıs’ta kırmızı çizgi çekildi

19 Mayıs’ta kırmızı çizgi çekildi
REKLAM ALANI

Samsun’un 19 Mayıs ilçesinde trafikte yaya önceliğine dikkat çekmek amacıyla “Yayalara Öncelik Duruşu, Hayata Saygı Duruşu” sloganı ile Cumhuriyet İlkokulu önündeki yaya geçidine kırmızı çizgi çekildi.

Cumhuriyet İlkokulu önünde düzenlenen programda yaya geçidinin önemine dikkat çekildi. Yaya ve okul geçitleri öncesinde okul önünde bulunan yaya geçidine kırmızı çizgi çekilerek sürücüler uyarıldı.

Kaymakam İbrahim Civelek, “Bugün yayalarımız için çok önemli bir programı gerçekleştiriyoruz. Önemli bir farkındalık oluşturuyoruz. Farkındalığımız amacı; öğrencilerimizin, yayalarımızın daha rahat yaya geçitlerinden geçmelerini sağlamaktır. Etkinliğimiz yayalara öncelik duruşu, hayata saygı duruşu adını taşıyor. Mutlaka yaya geçitlerinde tüm araçlarımızın durması ve öğrencilerimize, yayalarımıza yol geçit hakkını verdikten sonra geçmeleri konusunda uyarıyoruz” dedi.

REKLAM ALANI
19 Mayıs Kırmızı Çizgi Haberi

Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ise, “Cumhuriyet İlkokulu önünde farkındalık oluşturmak amacıyla bir etkinlik gerçekleştiriyoruz. ‘Yayalar Kırmızı Çizgimizdir’ hemşerilerimizden ricamız lütfen ama lütfen yaya geçitlerine yaklaşırken yavaşlayalım, eğer yayalarımız varsa onlara öncelik verelim. Çünkü dediğimiz gibi öncelik hayatın, öncelik yayanın” diye konuştu.

Etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol ve İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Serkan Kalınbacak da katıldı.

REKLAM ALANI
Yayınlama: 29.09.2022
Düzenleme: 30.09.2022 16:35
15
A+
A-
Reklam

REKLAM ALANI

Reklam
Samsunda Bugün, Samsun Haber, Samsun Haberleri, Samsun Bölge Haberleri ve Samsun Son Dakika Haberleri Sunar.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2022 - Destek - BurHOST