İlan Verme Sitesi
Reklam
BurHOST
REKLAM ALANI

Samsun Şehir Hastanesi

Samsun Şehir Hastanesi
REKLAM ALANI

Samsun Şehir Hastanesi Nerede, Samsun Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Samsun Şehir Hastanesi Telefon Numarası, Samsun Şehir Hastanesi Randevu Alma, Doktor Çalışma Listesi, Laboratuvar Sonuçları ve diğer bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Türkiye’de bir çok şehirde yapılan Şehir Hastaneleri ülkemizde yaşayan halk tarafından ne kadar eleştirilese de bir çoğumuzun beğendiği ve sağlık sorunlarımız için başvurduğumuz hastanelerin başında gelmektedir. Bunlar arasında inşaatı devam eden Samsun Şehir Hastanesi bölgedeki ihtiyaca fazlasıyla cevap verebilmesi için tasarlandı.

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük sağlık yatırımlarından olan ve 900 yataklı olarak tasarlanan Samsun Şehir Hastanesi Samsun’un Canik ilçesinde yapılıyor. Yap-İşlet-Devret Modeli kullanılmadan tamamen Sağlık Bakanlığı bütçesi ile yapılan Samsun Şehir Hastanesi tamamlandığında bölgenin en büyük hastanesi olacak.

REKLAM ALANI

Bünyesinde bir çok birimi barındıran Samsun Şehir Hastanesi yatak kapasitesi 900 olarak belirlenirken, bu yatakların 200’ünün Yoğun Bakım olarak hizmet vereceği biliniyor.

213.886 m2 arsa alanının üzerine yaklaşık 300.000 m2 inşaat alanına sahip olan Samsun Şehir Hastanesi 1020 adet deprem izolatörü ile depreme son derece dayanıklı olarak inşa edileceği bilinmektedir.

REKLAM ALANI
Yayınlama: 14.09.2022
Düzenleme: 15.02.2023 18:06
234
A+
A-
Reklam

REKLAM ALANI

Reklam
Samsunda Bugün, Samsun Haber, Samsun Haberleri, Samsun Bölge Haberleri ve Samsun Son Dakika Haberleri Sunar.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2022 - Destek - BurHOST