İlan Verme Sitesi
Reklam
BurHOST
REKLAM ALANI

Samsun’da Bugün Yayın Hayatına Başladı

Samsun Haber, Samsun Haberleri, Samsun Son Dakika, Güncel Samsun Haberleri, Samsun Hava Durumu, Yerel, İlçe ve Samsun Bölge Haberleri.

Samsun’da Bugün Yayın Hayatına Başladı
REKLAM ALANI

Samsun Haber ve Samsun Son Dakika Haberleri Yayınlayan Yerel İnternet Haber Sitesi Samsunda Bugün, Samsun Bölge ve İlçe Haberleri Sunar.

Karadeniz bölgesinin en kalabalık şehri olan Samsun, liman şehri olmakla birlikte her gün haber niteliği taşıyan bir çok olayın meydana geldiği bir ildir. Kalabalık olması ve şehirdeki hareketlilik sebebi ile yaşanan olaylar bazen üzücü olmakla birlikte Samsun için yapılan çalışmalar da göz önüne çıkmaktadır.

Teknolojinin hayatımızdaki yerinin her geçen gün arttığı ve her türlü bilgi için başvurduğumuz internet ortamında haber sitelerinin önemi de artmaktadır. Günlük hayatımızda sıkça kullandığımız Cep Telefonları ve Akıllı Telefonlar yardımıyla gerek sosyal medya gerekse haber siteleri yardımıyla Dünya’da ve Türkiye’de olup biten herşeyi anlık olarak öğrenebilmekteyiz. İnternetin hayatımıza girdiği ilk yıllarda popüler olmayan ve daha çok gazeteler aracılığı ile bilgi sahibi olduğumuz haberler zamanla hayata geçirilen Haber Siteleri aracılığı ile anlık olarak takip ettiğimiz portallar arasına girdi.

REKLAM ALANI

Haber sitelerine olan ilgi ve artan ziyaretçi sayısı ile daima tarafsız habercilik anlayışı ile hareket eden ve Samsun ilinde yaşanan toplumsal olayları ve haber niteliği taşıyan gelişmeleri takip edebileceğiniz Samsun’da Bugün deneyimli editörleri ve köşe yazarları ile şehirle ilgili güncel haberleri en hızlı yayınlayan haber sitesidir. Samsun’da meydana gelen tüm gelişmeleri an be an takipçilerine servis eden Samsun Haber sitesi yayınlamış olduğu haberlerde tarafsız habercilik anlayışından ödün vermeden anlaşmalı olduğu haber ajansları tarafından servis edilen haber, görsel, video gibi içerikleri herhangi bir müdahele de bulunmadan paylaşmaktadır.

Samsun Bölge Haberleri hakkında günün her saatinde haber servis eden ve sıcak gelişmeleri anlık olarak mobil cihazlarınıza ulaştırarak bilgi sahibi olmanızı sağlayan Samsun’da Bugün kadrosunda görevli kameraman ve muhabirleri ile şehirde yaşayan vatandaşların, esnafın görüşlerini, memnuniyet ve şikayetlerini değerlendiren içerikler hazırlamaktadır. Şehirdeki tüm gelişmeleri gözlemleyen ve kendi görüşleri ile sizden gelen içerikleri köşelerine taşıyan Köşe Yazarları ile popülerliğini arttıran site Samsun’da yaşayanların merak ettiği bilgi ve gelişmeler konusunda ilk ziyaret ettikleri haber sitesi olarak yayın hayatına devam etmektedir.

REKLAM ALANI

Samsun Son Dakika Haberleri araştırmalarında Merkez dahilinde sunulan haberlerin yanı sıra; 19 Mayıs, Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent ilçelerinde de yaşanan olayları, ve Samsun İlçe Belediyeleri tarafından gerçekleştirilen çalışma ve etkinlikleri takip ederek takipçi ve okurlarına servis eden Samsun Son Dakika Haberleri yayınlayan internet sitesi her gün binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Samsun ilinde yayın yapan haber siteleri araştırmasında daima öne çıkan ve adından söz ettiren Samsun’da Bugün şehirde faaliyet gösteren Firma/İşletme/Kurum/Kuruluş/Belediye gibi reklam, duyuru yapmak isteyen Kişisel ve Resmi Kurumlar tarafından ilk tercih edilen haber portalıdır. Tecrübeli yönetim kadrosu ve deneyimli haber editörleri ile yazılı, görsel ve videolu içerikleri en hızlı şekilde yayınlayan Samsun’da Bugün haber sitesini ziyaret ederek şehirdeki tüm gelişmeleri anlık olarak takip edebilirsiniz.

Samsun Haberleri hakkında sürekli olarak güncellenen, Samsun şehrinde meydana gelen ve haber değeri taşıyan, Asayiş, Trafik Kazası, Kavga, Cinayet, Ekonomi, İş Kazası, Uyuşturucu Operasyonu, Yangın, Deprem, Sel, Kavga, Patlama, Şiddet, Eğitim, Belediye, Sağlık, Seçim, Yerel Yönetim, STK, Politika, Siyaset, Spor, Magazin, İlçe Haberleri, Samsun Hava Durumu, Samsun Nöbetçi Eczaneler ve Güncel Samsun Haberleri içeriklerine en hızlı ulaşabileceğiniz Samsun’da Bugün bölge hakkında tüm bilgileri bulabileceğiniz, internette yapacağınız araştırmalarda ilk karşılaşacağınız Samsun Haberleri sitesi olmakla birlikte şehirde yaşayanların itibar ettiği Güvenilir Haber Sitesi dendiğinde Samsun’da Bugün şehirde en fazla takipçiye sahip Samsun Haber sitesi olarak yayın hayatına ara vermeden devam etmektedir.

Samsun Haber Siteleri arasında popülerliği ile en fazla takipçiye sahip olan ve popülerliğini sürekli olarak arttıran Samsunda Bugün Haber Sitesi, şehirde yaşanan tüm gelişmeleri takip edebilmeniz için özel olarak hazırlanan Haber Yazılımı ve Mobil Uygulama çözümleri ile şehrideki olayları anlık olarak cihazlarınıza ulaştırmaktadır. Haber içeriklerinin yanı sıra Samsun ilinde planlanan; Tiyatro, Konser, Sinema, Gösteri, Sergi, Açılış gibi etkinlikleri güncel olarak yayınlayan ve Samsun‘da bulunan; Devlet Hastaneleri, Kamu Hastaneleri, Üniversite Hastanesi, Tıp Fakültesi, Özel Hastaneler, Sinema Salonları, AVM, Eğitim Kurumları, Devlet Okulları, Özel Okullar, Oteller, Eğlence Mekanları, Resmi Kurum ve Kuruluşlar, Gezilecek Yerler, Müzeler, Lokaller, Sosyal Tesisler, Taraftar Dernekleri, Dernekler, Sivil Toplum Kuruluşları hakkında da detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz haber sitesi olarak öne çıkmaktadır.

Spor şehri olan ve şehrin Futbol Kulübü olan Samsunspor hakkında sürekli olarak, Başkan, Yönetim Kurulu, Teknik Direktör, Oyuncu Kadrosu, Puan Durumu, Transfer, Fikstür gibi konularda da güncel haberleri servis eden sitemizi takip ederek Samsunspor Haberleri hakkında tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Samsunpor Son Dakika Haberleri yanı sıra Samsun şehrinde gerçekleştirilen tüm Spor aktiviteleri ve etkinliklerinide sitemizden takip edebilirsiniz.

Şehirdeki gelişmelerden en hızlı haberdar olmanız için sürekli Güncel Samsun Haberleri hazırlayan ve paylaşan editörlerimiz şehirdeki tüm ilçelerde belirli aralıklarla toplum, esnaf, öğrenci, siyasetçi, stk, il başkanlıkları, ilçe başkanlıkları gibi kurumlarla görüşmeler sürdürmektedir. Samsun’da Bugün haber sitesi muhabirlerinin Samsun’da yaşayanlar ile yapmış olduğu röportajlardan edindiği bilgiler doğrultusunda ilgili kurumlara ileterek üzerine düşen görevi yapmaktadır.

Samsun’da Bugün, IOS, Android, HUAWEI cihazlar için özel olarak hazırlanan Mobil Uygulama çözümleri ile de öne çıkmaktadır. Her gün binlerce kişi tarafından ziyaret edilen Samsun Haber Siteleri içerisinde en fazla takipçi ve ziyaretçiye sahip olmanın haklı gururunu yaşayan ve ziyaretçilerinin içeriklere kolay ulaşabilmesi adına altyapısını sürekli geliştiren Samsunda Bugün Haber Portalı bu konuda şehrin en deneyimli Yazılım firması olan ile işbirliği yapmaktadır. Web sitemizde kullanmış olduğumuz yazılım, altyapı özel olarak hazırlanmış olup hızlı veri girişi ve takipçilerin haberleri hızlı ve kolay anlayabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Yazılımımız üzerinde sürekli olarak iyileştirme çalışmaları yapılmaktadır. Web sitemiz ve mobil uygulamalarımızda karşılaştığınız sorun ve istekleriniz için bizimle çekinmeden İletişim kurabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme!

Samsunda Bugün haber sitesinde yayınlanan; içerik, haber, fotoğraf, video, köşe yazısı, yorum ve tüm materyaller ilgili haber ajansları, köşe yazarları ve ziyaretçiler tarafından oluşturulmakta olup, editörlerimiz tarafından müdahele edilmeden yayınlanmaktadır. Haberlerde yer alan tüm içerik, fotoğraf ve video görüntülerden anlaşmalı olduğumuz; (İHA) İhlas Haber Ajansı – (DHA) Demirören Haber Ajansı – (A.A) Anadolu Ajansı gibi KAYNAK olarak gösterilen İlgili Haber Ajansı, köşe yazılarından Köşe Yazarları sorumludur.

www.samsundabugun.com.tr

Samsundan haberiniz olsun

Samsun Hakkında

Karandeniz Bölgesi’nin en kalabalık şehri olan ve son nüfus sayımına göre 1 Milyon 300 binin üzerinde nüfusa sahip olan Samsun, Orta Karadeniz Bölümü’nde yer alan ve Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biridir. Türkiye’nin en kuzeyinde merkezi bir noktada yer alan illerdendir. Karadeniz Bölgesi’nin en kalabalık illerinden olan Samsun, Türkiye’nin en kalabalık 16. şehridir. Evliya Çelebi’nin Seyahatnamesinde çokça bahsettiği Samsun’un ilk ismi Amisos olarak bilinmektedir.

Samsun’un ilk ismi olan Amisos’un Palaskçadan geldiği bilinmekle birlikte şehirde ilk yaşayanların Gaşkalar olduğu belirtilmektedir. Sonraki yıllarda Hitit eğemenliğine giren ve Hitit şehri olan Samsun MÖ 2000 yıllarında Frigler tarafından yıkılmıştır. Friglerden sonra Kimmerlerin egemenliğine giren Samsun Kimmerlerin Lidya Kralı’na yenilmesiyle hükümden çıkmıştır. Lidya Kralı’da Pers İmparatorluğu’na yenilince Pers İmparatorluğu’na geçen Samsun Büyük İskender’in almasıyla Makedonya’lılara geçmiş sonrasında Roma ve Bizans hakimiyetleri ve son olarak Türkler hüküm sürmeye başlamıştır.

Yayınlama: 14.09.2022
Düzenleme: 16.12.2022 16:15
221
A+
A-
Reklam

REKLAM ALANI

Reklam
Samsunda Bugün, Samsun Haber, Samsun Haberleri, Samsun Bölge Haberleri ve Samsun Son Dakika Haberleri Sunar.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2022 - Destek - BurHOST